Jeszcze uśmiechnięci - premiera rynkowa HTC Magic

Jeszcze uśmiechnięci - premiera rynkowa HTC Magic

Założyłem dziś specjalną grupę na Facebooku – w związku z ogłoszeniem na facebookowym profilu HTC Polska, że HTC Magic nie doczeka się u nas aktualizacji Androida (choć gdzie indziej mogą być aktualizacje, a w Polsce HTC Hero też może mieć aktualizację).

Grupa nazywa się adekwatnie do swojej roli: Niezadowoleni z braku aktualizacji dla HTC Magic w Polsce, ma zbierać osoby niezadowolone i pozwalać im na wyrażenie swojego niezadowolenia w jednym wspólnym miejscu.

Zrobiłem też skróconego linka: http://tnij.org/htc_magic_aka_no_update bo chyba możemy teraz nazywać HTC Magic jest sekretną nazwą marketingową dla polskiego rynku, czyli HTC No Update 😉 ?

Zapraszam do dołączania do wspomnianej grupy oraz podsyłania jej znajomym. Niech HTC Polska wie, że nie jest nas 5 osób i że jesteśmy niezadowoleni!

Przy okazji zerknijcie na zdjęcie uśmiechniętych panów na prezentacji HTC Magic – kiedy to było? Ledwo rok temu. Dynamicznie rozwija się oferta telefonów z Androidem od HTC, oj – aż za dynamicznie! Żeby tak szybko zapominać o starych użytkownikach? Granda!

Reklamy
Komentarze
 1. […] dwa lata nie zrobiłem Jail Break – nie potrzebowałem. Na HTC Magica zrobiłem, bo inaczej nie mógłbym aktualizować systemu do (nieoficjalnej) wersji 2.1 oraz kupować aplikacji (Market enabler oszukuje Google’a i […]

 2. […] wersję systemu? A co z telefonami, które już aktualizacji mają nie dostać? Taki np. HTC Magic w Polsce – co z nim będzie w takim bardzo smutnym […]

 3. […] – a miało być we wrześniu…), a po drugie – często wcale nie chce – vide HTC Magic i brak aktualizacji m. in. w Polsce (choć gdzie indziej aktualizacje […]

 4. Johnny pisze:

  Compose everything down! Every estimate you
  will get, full functionalities you would like, thee models you
  might have check powered and which functions they have got,
  actually everything you practical experience. This
  means aree basing your reviews on specifics rather thwn your memory, which will
  ofvten be fuzzy through the wgirlwind experience
  with tsst driving and viewing autos.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s